проста і легка

Реєстрація доменних імен

metka.ua - офіційний реєстратор

Metka.ua - коли робиш краще, ніж можеш!

Спільний доступ до домену

Відкрийте доступ до управління або оплаті доменного імені іншим користувачам. Делегуйте доступ і керуйте доступом не втрачаючи контролю за своїм доменом.

Отслеживайте чужие домены

Відстежуйте стан цікавлять вас доменних імен, отримуйте повідомлення про зміни і при необхідності доручіть системі автоматичний викуп імені.

API для реєстрації доменів

Наш сервіс надає API для інтеграції Ваших програмних розробок з нашою системою управління доменами.

Проста і зручна
панель управління доменами

Панель управління - це зручний засіб настройки, обслуговування та управління доменами. Панель дозволяє змінювати налаштування домену без залучення фахівців. Ви самі доповніть інформацію через веб-інтерфейс в будь-який зручний час.

Контролюй домени
через мобільний додаток!

Сьогодні кожен з Вас може легко і швидко отримати повністю захищений доступ до інформації відповідно до домену. Завантаживши наш мобільний додаток на свій пристрій, ви зможете відслідковувати всі зміни по вашим доменів в реальному часі. У разі внесення змін, ви зможете миттєво їх побачити. За допомогою нашого унікального програми ви можете з легкістю оптимізувати звіти і логи для мобільного середовища. Будьте завжди з нами (в курсі) і отримуйте задоволення роботи з нашим сервісом з будь-якого зручного для вас пристрою.

Популярні домени за найкращою ціною в Україні

.показати всі домени
2300 грн.
450 грн.
450 грн.
350 грн.
350 грн.
450 грн.