Документи

Передача доменних імен

Передача прав на доменне ім'я, трансфер доменного імені на обслуговування до іншого Реєстратора здійснюються за офіційними листами від Реєстранта:
Якщо доменне ім'я зареєстровано на юридичну особу, для передачі прав / трансферу потрібно лист на бланку організації, з печаткою організації та підписом керівника.
Якщо доменне ім'я зареєстровано на фізичну особу, для передачі прав / трансферу разом із заявою надаються копії першої та другої сторінок паспорта, що посвідчує підпис регистранта.

Увага !!!
Ми, як Реєстратор доменного імені має право на свій розсуд вживати додаткових заходів зі встановлення автентичності заяви, а Реєстрант зобов'язаний надати Реєстратору додатково запитані документи.

Увага !!!
Трансфер доменного імені на обслуговування до іншого Реєстратора здійснюється тільки в межах терміну дії реєстрації доменного імені.

Всі необхідні документи для передачі права володіння або трансферу домену направляйте по факсу (048) 787-02-02, або відскановану копію з контактної електронної адреси (вказано в профайлі доменного імені) на e-mail: support@metka.ua