Service whois domain

Whois сервіс дає можливість визначити вільний або зайнятий домен. Так само сервіс дозволяє визначити реєстратора і власника доменного доменного імені, тобто дізнатися, кому належить домен.
            The queried object does not exist: DOMAIN NOT FOUND
          

Whois - це сервіс для перевірки доменів і підбору імені сайту.

Використовуючи сервіс WHOIS на нашому сайті ви зможете перевірити чи вільно вибраного вами доменне ім'я. Можна, звичайно, і просто відкрити домен в браузері і подивитися є сайт чи ні. Наявність говорить сама за себе. А ось з відсутністю не все однозначно. Якщо ви не бачите сайту, то це не означає, що доменне ім'я не зареєстровано. Власник домену може або не використовувати його зовсім, або використовувати не для відображення сторінок, а, наприклад, як поштовий домен.
В цьому випадку сервіс використовуючи сервіс WHOIS на нашому сайті ви зможете побачити ім'я та контактну інформацію власника домену та дані реєстратора, імена DNS серверів, дату реєстрації та дату закінчення терміну її дії.
Розширений формат WHOIS запиту містить інформацію про доменне ім'я, найменування реєстратора (відповідь на запит WHOIS може містити URL сайту реєстратора, його е-мейл та / або іншу контактну інформацію реєстратора), дату первинної реєстрації домену, дату закінчення терміну делегування даного доменного імені, найменування реєстратора, адміністративний, технічний і фінансові контакти для домену check-ip, поточні значення NS-серверів хостинг-сервера, делеговані для домену check-ip, дату внесення змін до бази WHOIS, іншу додаткову і службову інформацію, надану реєстратором для публічного перегляду.

reg-service